OTOPAY KART NEDİR.?

Otopay kart nedir sorusunun cevabını, kartın amacı astropay kartta olduğu gibi kimlik bilgilerini ve kimlik detaylarını her hangi bir şekilde vermeden alışveriş yapmamıza olanak tanımasıdır diye tanımlayabiliriz.Otopay için ön ödemeli sanal bir kredi kartı’da diyebiliriz.

OTOPAY KART NASIL KULLANILIR.?

Otopay kart satın al, 19 haneli belirli kombinasyonlar ile bir karttır. Bunun kullanıldığı yerler genellikle alışveriş siteleri, domain ve host barındırma firmaları, oyun siteleri ve bahis siteleridir. İstenilen meblağlarda oluşturulan Otopay kartlar aynı zamanda isteğe göre belirli miktarlarda

Otopay kart ana panelinden de bölünebilir.Kodu birimlendirme işlemini genellikle alışveriş yapılan sitelerde ki fiyatlara endeksli olarak yaparız. Yüksek miktarlı bir Otopay kartın satışı küçük ölçekli karta göre daha avantajlıdır. yaparız.

Bunun sebebi Otopay kartın tek sefer kullanılabilir olduğundandır. Sitemiz otopayz.net astropay satışında olduğu gibi güvenle otopay satış hizmetide vermektedir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde otopay kartı satın almak için sitemiz canlı destekten yardım alabilirsiniz. Güven içersinde kullanabileceğiniz otopay kart havale yöntemi ile satın alınabilir.

Otopay kartın birimi € olarak tanımlanmıştır, Kur fiyatı üzerine belli bir komisyon tutarı eklenerek sizlere alım fırsatı sunulmaktadır.